Granatowo żółte paznokcie hybrydowe PROnail 559 i 552

Granatowo żółte paznokcie hybrydowe PROnail 559 552

Granatowo żółte paznokcie hybrydowe PROnail 559 i 552

Granatowo żółte paznokcie hybrydowe w wykonaniu Marty to bardzo kreatywne połączenie! Niebieską barwę uwielbiał jeden z najwybitniejszych artystów XX wieku – Pablo Picasso. Kolor ten kojarzy się z inteligencją, pobudza kreatywność i wzmaga wydajność, oznacza również otwartość. Połączony z żółtym tworzy interesującą kompozycję. Żółty to przecież kolor stymulujący. Jego odpowiedni odcień poprawia nastrój i zwiększa poczucie własnej wartości. Jest kolorem pewności siebie, optymizmu, a nawet potrafi odmładzać.

Granatowo żółte paznokcie hybrydowe Marty

Zdjęcie, które chcemy Wam pokazać jest autorstwa Marty Wróblewskiej z Warszawy (@martamaluje). Stylistka połączyła tutaj dwie hybrydy PROnail. Lakier 559 „Riverside” według PANTONE to modny kolor sezonu 2016/2017 . Ten kolor to faworyt każdej dobrze ubranej pani.

Lakier hybrydowy współgra z wieloma kolorami dzięki czemu jest mocno uniwersalny. Doskonale prezentuje się zarówno na krótkich jak i długich paznokciach. Mocno napigmentowany, o doskonałym kryciu (dla pełnego efektu wystarczą… jedynie dwie warstwy).

Oprócz niego Marta wykorzystała żółty lakier hybrydowy PROnail 522 „Słoneczny promyczek” . Barwa szczególnie zalecana na szare jesienne wieczory. Potrafi przenieść w wakacyjny nastrój. Kolor, który od kilku już lat jest absolutnym faworytem zarówno w świecie mody jak i urody.

Do opiłowania płytki przydadzą się z całą pewnością pilniki do paznokci szerokim 180/240 zebra, następni niezbędny będzie odtłuszczacz PROnail Styling Prep i primera np. PROnail Primer+   .
Jak uzyskać połysk przy tej hybrydzie? Spróbuj PROnail Glass Shine 550 ml . Niezbędny do nabłyszczania i przemywania warstwy dyspersyjnej.
W celu usunięcia hybrydy, skorzystaj z Remover do lakierów hybrydowych PROnail Remover 300 . Dzięki warstwie okluzyjnej (film), która zapobiega nadmiernemu odparowywaniu wody skóra i włosy pozostają miękkie i wygładzone.
Sięgnij po inne zniewalające lakiery hybrydowe
Inne godne polecenia lakiery hybrydowe to PROnail 611 „Różany Ogród” wybierają nie tylko kobiety ostre, ale również romantyczki i marzycielki. Pomarańczowy lakier hybrydowy PROnail 704 „Elektryczna Pomarańcza” Mocno napigmentowany, o doskonałym kryciu, latem podkreśli słoneczną opaleniznę, a zimą rozświetli klasyczne stylizacje.
Sprawdź koniecznie ofertę produktów PROcosmetics. Nie ważne czy lubisz czerwony, zielony, niebieski, czarny bądź różowy. Hybrydy w każdym z tych odcieni znajdziesz w ofercie PROcosmetics. Piękne paznokcie sprawią radość nawet w najbardziej pochmurny dzień.