Żółto niebieskie paznokcie hybrydowe – PROnail 552 i 559

Żółto niebieskie paznokcie hybrydowe

Żółto niebieskie paznokcie hybrydowe – PROnail 552 i 559

Niebieską barwę uwielbiał Pablo Picasso. Kolor ten kojarzy się z inteligencją, pobudza kreatywność i wzmaga wydajność, oznacza również otwartość. Połączony z żółtym tworzy interesującą kompozycję. Żółty to przecież kolor stymulujący. Jego odpowiedni odcień poprawia nastrój i zwiększa poczucie własnej wartości. Jest kolorem pewności siebie, optymizmu, a nawet potrafi odmładzać.
Zdjęcię, które chcę Wam pokazać jest autorstwa Marty Wróblewskiej z Warszawy ( @martamaluje ). Żółto niebieskie paznokcie hybrydowe prezentują się wybornie. Stylistka połączyła tutaj dwie hybrydy PROnail. Lakier 559 „Riverside” według PANTONE to modny kolor sezonu 2016/2017 . Ten kolor to faworyt każdej dobrze ubranej pani. Oprócz niego Marta użyła hybrydy 552 „Słoneczny promyczek”. Barwa szczególnie zalecana na szare jesienne wieczory. Potrafi przenieść w wakacyjny nastrój. Kolor, który od kilku już lat jest absolutnym faworytem zarówno w świecie mody jak i urody.

Lakier pięknie współgra z wieloma kolorami dzięki czemu jest mocno uniwersalny. Doskonale prezentuje się zarówno na krótkich jak i długich paznokciach. Mocno napigmentowany, o doskonałym kryciu (dla pełnego efektu wystarczą jedynie dwie warstwy).

Bez problemu możesz mieć żółto niebieskie paznokcie hybrydowe

Chroń paznokcie, dlatego na początku oczyść płytkę pilnikiem szerokim 180/240 zebra, następnie niezbędny będzie odtłuszczacz do hybryd PROnail Styling Prep i primera np. PROnail Primer+ .Nie uda Ci się stylizacja bez PROnail Base i TOP do hybryd PROnail Glass Shine

Jak uzyskać połysk przy tej hybrydzie? Spróbuj cleanera nabłyszczającego PROnail Glass Shine 550 ml. Niezbędny do nabłyszczania i przemywania warstwy dyspersyjnej. W celu usunięcia hybrydy, skorzystaj z Removera do hybryd z olejkiem PROnail 300. Dzięki warstwie okluzyjnej (film), która zapobiega nadmiernemu odparowywaniu wody skóra pozostaje miękka i wygładzona. Piękny wygląd paznokci na pewno nie pozostanie niezauważony.

Żółto niebieskie paznokcie hybrydowe to nie jedyna propozycja PROcosmetics

Sprawdź ofertę produktów PROcosmetics. Wystarczy tylko kliknąć na stronę e-sklepu . Inne godne polecenia lakiery to Hybryda PROnail 611 „Różany Ogród”, którą wybierają nie tylko kobiety ostre, ale również romantyczki i marzycielki oraz PROnail 704 „Elektryczna Pomarańcza”. Mocno napigmentowany, o doskonałym kryciu, latem podkreśli słoneczną opaleniznę, a zimą rozświetli klasyczne stylizacje. Wybierając oryginalne lakiery hybrydowe PROnail masz pewność, że nic nie zniszczy Ci płytki paznokcia.