Różowe hybrydy – PROnail 503, 601 i 505 i biała 555

różowe hybrydy

Różowe hybrydy – PROnail 503, 601 i 505 i biała 555

Miks różowego z białym to jedna z popularniejszych kompozycji. Wielu kobietom kojarzą się ze smacznymi truskawkowo-śmietankowymi lodami. Nie można jednak przesadzać, zbyt dużo różu w ubiorze w połączeniu z różowymi paznokciami może okazać się niesmaczne i odrzucające.
Małgosia z ( @ladybird_beauty  ) zaprezentowała trzy różowe hybrydy: PROnail 503 „Rozkoszna Słodycz”, PROnail 505 „Neonowy róż” oraz kolejny różowy lakier PROnail 601 oraz wyrafinowaną białą barwę PROnail 555 „Królewna Śnieżka”. Białe hybrydy PROnail można dodawać do wielu kolorów

Różowe hybrydy – sposób przygotowania

Naszą stylizację zaczynamy od przygotowania powierzchni paznokcia np. bloczek polerski 180 przyda się do gładzenia drobnych nierówności. Stylistki polecają skorzystać z wacika bezpyłowego , do przemywania masy akrylowej lub żelowej. Nie obędzie się bez odtłuszczacza PROnail Styling Prep 150 ml oraz PROnail Primera+ , bezkwasowy preparat stosowany po to aby hybryda dłużej trzymała się na płytce. Zanim położymy lakier trzeba skorzystać z PROnail BASE. Idealnej bazy do hybryd. Gdy po paru tygodniach zachcemy zamienić kolor, wtedy niezbędny okaże się Remover do hybryd PROnail 150ml
Niespotykany połysk uzyskasz jeśli zastosujesz PROnail Glass Shine 550 ml. Preparat służący do nabłyszczania i przemywania warstwy dyspersyjnej.
Spróbuj też dodać lakier hybrydowy TOP PROnail Glass Shine. Płyn do wykończenia stylizacji lakierem hybrydowym.

Różowe hybrydy pięknie wyglądają na paznokciach, ale nie tylko one

Kolory na każdą porę roku znajdują się w ofercie PROcosmetics. Różowe hybrydy podkreślą kobiecość. Spójrz na lakier hybrydowy PROnail 556 „Liliowy Popiel”  Popiel z linii lakierów hybrydowych PROnail to połączenie klasycznej szarości, która świetnie sprawdzi się w każdej stylizacji. I ten subtelny dodatek fioletu, który dodaje mu urody. Z kolei Różowy lakier hybrydowy PROnail 613 uwielbiają druhny.
Szeroką gamę produktów PROcosmetics znajdziesz w internetowym sklepie . Jeśli jeszcze bardziej chcesz zadbać o swoje paznokcie, to zwróć uwagę na truskawkowo-wiśniową oliwkę do skórek i paznokci z odżywką PROnail Vitamin Oil Conditioner. Olej ze słodkich migdałów zmiękcza naskórek i wzmacnia barierę lipidową. Nie zawsze doceniana, ale przydatna parafina tworzy warstwę okluzyjną zapobiegając odparowywaniu wody. A nie trzeba nikogo przekonywać jak ważne jest właściwe nawodnienie skóry. W przeciwnym wypadku grozi jej popękanie. Witamina E w formie estru) zapobiega powstawaniu stanów zapalnych.