Paznokcie hybrydowe fioletowe – hybryda PROnail 571

paznokcie hybrydowe fioletowe

Paznokcie hybrydowe fioletowe – hybryda PROnail 571

W średniowieczu fioletowy był kolorem pokuty. Dziś jest barwą artystów, symbolizuje szlachetność i idealizm. W zdrowiu kolor wiąże się z funkcją przysadki mózgowej, czyli normuje czynności gruczołów i funkcjonowanie hormonów. Oczyszcza krew oraz odbudowuje krwinki białe. Pomaga w utrzymaniu sodu i potasu w organizmie. Leczy płuca, wątrobę i nerki i działa kojąco na organizm. Relaksacyjnie działa również lakier hybrydowy PROnail 571 „Intensywny fiolet” . Odcień można zobaczyć na prezentowanym zdjęciu stylistki Joanny Kruczek z Wrocławia ( @joanna_kruczek ).  Paznokcie hybrydowe fioletowe spróbuj powiązać z jasną sukienką etui.  Nie będzie też błędem jeśli użyjesz czarnego total looku. Zanim zaczniemy cieszyć się mocnym kolorem, przygotujmy paznokieć. Od tego zależy czy długo będziesz cieszyć się wymarzoną barwą.

Paznokcie hybrydowe fioletowe można mieć bardzo łatwo

Oto kilka prostych rad. Nie obędzie się bez użycia pilników aby nadać paznokciom kształt. Do tego wacik bezpyłowy, wyczyścisz nim nawet najbardziej zabrudzoną płytkę paznokcia.
Niezbędny będzie odtłuszczacz PROnail Styling Prep oraz bezkwasowy primer PROnail Primer+ . Zanim położymy lakier trzeba skorzystać z PROnail BASE – najlepsza baza do hybryd dostępna na rynku. To fundament, bez którego nie będziesz cieszyć się z wymarzonego koloru. Przy okazji nie zapomnij, że do wykończenia paznokciowej stylizacji niezbędny jest top do hybryd. A najlepszy jest PROnail Glass Shine.

Manicurzystka powinna zalecić utwardzenie w lampie LED 12W KSIĘŻYC z sensorem ruchu  w której czas wykonywania zabiegu skraca się nawet 4-krotnie.
Gdy po 4-5 tygodniach zechcemy spróbować innego koloru wtedy skorzystajmy z Removera do hybryd PROnail 150ml. Dzięki zwartości olejku rycynowego, paznokcie i skórki wokół nie ulegają nadmiernemu wyschnięciu, zachowują zdrowy i estetyczny wygląd.
Zerknij na inne nasze energiczne barwy zawarte w lakierach hybrydowych PROcosmetics. PROnail 700 „Seledynowy Koktajl”, to propozycja na stylizację dla nastolatek, które nie boją się ostrych barw. Kojarzy się z plenerową zabawą do białego rana.  W stylizacji z użyciem lakieru hybrydowego PROnail 333 „Randka w Ciemno”  kobieta może poczuć się jak Merylin Monroe w kultowym filmie „Jak poślubić milionera”.