Neonowe paznokcie – PROnail 777 i biała 555

neonowe paznokcie

Neonowe paznokcie – PROnail 777 i biała 555

Połącznie hybryd 777 „Neonowa kusicielka” i 555 „Królewna Śnieżka” to jak możliwość zobaczenia w jednym filmie Toma Hanksa i Meryl Streep. Po prostu nie można tego przegapić. Soczysta barwa „Neonowej kusicielki” od lat jest jedną z najczęściej wybieranych hybryd. Owalny kształt jest wygodny i praktyczny oraz łatwy w utrzymaniu. Warto wspomnieć, że różowe paznokcie nadają dłoniom „dziewczęcy” charakter, który doceniają klientki w każdym wieku. Druga hybryda, PROnail 555 „Królewna Śnieżka” o jasnej śnieżnobiałej barwie zachwyciłaby nie tylko samą Królewnę Śnieżkę, ale i siedmiu krasnoludków. Marta Wróblewska ( @martamaluje ) dodała do tego swój autorski wzorek. Neonowe paznokcie to hybrydowy duet marzeń.

Neonowe paznokcie – możesz je mieć

Co trzeba zrobić aby uzyskać taki wspaniały efekt? Neonowe paznokcie możesz mieć i Ty.  Najpierw jednak potrzebny będzie preparat do odtłuszczania paznokcia PROnail Styling Prep oraz bezkwasowy primer do paznokci PROnail Primer+ . Zaleca się również użycie pilnika prostego 100/180 zebra , w celu wygładzenia powierzchni paznokcia. Do tego lakier hybrydowy PROnail BASE – Baza do paznokci hybrydowych. Do usunięcia hybrydy najlepiej użyć Removera z olejkiem do hybryd PROnail 150ml . Dzięki zawartości olejka rycynowego działającego przeciwzapalnie, a do tego nawilża skórę i wspomaga jej funkcje ochronne. Szybkoschnący, wydajny i nieobciążający płytki paznokcia. Taki jest Z doświadczenia wiem, że kolor po 2-3 tygodniach się „przejada” i wtedy warto skorzystać z acetonu do hybryd PROnail ACETONE 550. Wydajny płyn do wywabiania lakieru. Jeśli będzie taka potrzeba to zaschnięty lakier usuniemy drewnianymi patyczkami do manicure.

A może coś innego niż neonowe paznokcie?

Co innego w ofercie PROcosmetics? Lakier hybrydowy PROnail 402 „Anielski Błękit”  . Nie trzeba iść do nieba, żeby poczuć się anielsko. PROnail 330 „Butelkowa Zieleń”- jest kolorem, który nadaje paznokciom szklany, trójwymiarowy wygląd. Inne lakiery hybrydowe 7ml znajdziecie w ofercie sklepu PROcosmetics. PROnail to marka, której można zaufać. Lakiery tego producenta są wolne od szkodliwych chemikaliów. Dzięki innowacyjnej formule 3 free.  Toluen (rozpuszczalnik) ftalan dibutylu (dodaje elastyczności), aldehyd mrówkowy (utwardzacz). Od tych szkodliwych chemikaliów, hybrydy PROnail są wolne. A jak wiadomo zdrowie jest najważniejsze.