Miętowe paznokcie hybrydowe – PROnail 551

Miętowe paznokcie hybrydowe PROnail 551

Miętowe paznokcie hybrydowe – PROnail 551

Miętowe paznokcie hybrydowe to esencja świeżości. Mięta jest kolorem kojarzonym z wiosną i latem, tak mocno jak barwa żółta czy błękitna. Dzięki miętowym odcieniom w ubraniach czy dodatkach, zachowamy ciepłe, letnie wspomnienia na dłużej. Wrocławianka Joanna Kruczek ( @joanna_kruczek ) nie mogła jej pominąć w stylizacji paznokci u progu lata. PROnail 551 „Miętowa Świeżość” pięknie lśni na plaży albo na basenie. Odżywczy i orzeźwiający smak mięty zna każdy. Charakterystyczna zielona barwa to źródło witamin A i C. Mięta korzystnie wpływa na działanie dróg oddechowych, rozszerza je i ułatwia im funkcjonowanie. Suszona sprawdza się w naparach oraz przetworach. Miętowe paznokcie to z kolei propozycja dla osób, które lubię być „eko”.

Ładne paznokcie to miętowe paznokcie hybrydowe z PROnail 551

Przyda się kilka porad, jak cieszyć się ładnymi paznokciami. Na początku trzeba przygotować płytkę do aplikacji. Przyda się tu blok polerski 180. Powierzchnię można wyczyścić wacikiem bezpyłowym. Dalej korzystamy z odtłuszczacza PROnail Styling Prep i primera np. PROnail Primer+ . I nieodłącznie z bazy hybrydowej. Podstawy udanej stylizacji. Połysk uzyskamy PROnail Glass Shine 550 ml – Cleanerem nabłyszczającym. PROnail Glass Shine TOP utwardzamy w lampie przez około 2-3 minuty. Tym sposobem paznokcie pokryte zostaną równiuteńką, gładką powierzchnią, bez przykrych i zbędnych nierówności. A gdy kolor się znudzi, wtedy łatwo go usuniemy Remover do hybryd PROnail 300ml.

Miętowe paznokcie, a może inny kolor?

A może coś innego? Wypróbuj lakier hybrydowy PROnail 525 „Metaliczny Szlachetny”. Trwały oraz niezbędny do wykończenia manicure hybrydowego lub stylizacji żelowej lub akrylowej. PROnail 700 „Seledynowy Koktajl” . To propozycja na stylizację dla nastolatek, które nie boją się ostrych barw. Kojarzy się z plenerową zabawą do białego rana. Każdym z odcieni hybryd możemy cieszyć się już po dwóch warstwach. Tylko tyle wystarczy aby mieć piękny kolor na paznokciach przez miesiąc.
Szeroką paletę doskonałych i stylowych produktów PROcosmetics znajdziesz na stronie sklepu z hybrydami. Dłonie to wizytówka każdej kobiety. Eleganckie i zadbane przyciągają wzrok niezależnie od wieku. Dlatego też stylizacja paznokci jest tak ważna. A najlepszą wykonasz z lakierami PROnail.