Fioletowe paznokcie – PROnail 606

Fioletowe paznokcie

Fioletowe paznokcie – PROnail 606

Cyklamen perski to roślina uwielbiana za swoje długie kwiaty. Kwitnie od jesieni do wiosny i zachwyca różnokolorowymi płatkami. Cyklamen to roślina kapryśna, lubi chłodne miejsca i potrzebuje dużo opieki. Grecy mogą się nią cieszyć w warunkach naturalnych, gdyż kwiat rośnie tam w górzystych rejonach kraju. Barwę Cyklamenu uchwyciła hybryda PROnail 606 „Cyklamen Perski”. Fioletowe paznokcie hybrydowe pomalowane tym odcieniem wyglądają fantastycznie. Tak jak u Joanny Kruczek ( @joanna_kruczek ). Świetny kolor na początek męczącego tygodnia.

Fioletowe paznokcie. Sposób przygotowania

Zaledwie dwie warstwy lakieru hybrydowego PROnail wystarczą aby uzyskać satysfakcjonującą barwę, która pozostanie na paznokciu przez 4 tygodnie. Najpierw jednak potrzebny będzie odtłuszczacz PROnail Styling Prep oraz bezkwasowy PROnail Primer+  . Zaleca się również użycie pilnika prostego 100/180 zebra , w celu wygładzenia powierzchni paznokcia. Takim pilnikiem skrócisz tipsa lub spiłujesz żel, lakier. Do dezynfekcji przyda się wacik bezpyłowy. Do tego lakier hybrydowy PROnail BASE – Baza pod hybrydę. Do usunięcia hybrydy najlepiej użyć Remover do hybryd. Dzięki zawartości olejka rycynowego działającego przeciwzapalnie, a do tego nawilża skórę i wspomaga jej funkcje ochronne. PROnail Glass Shine 550 ml. Nabłyszczający cleaner zapewni połysk i odpowiednie nabłyszczenie. Na koniec stylizacji dodaj TOP do hybryd. PROnail Glass Shine TOP do hybryd utwardzamy w lampie przez około 90 sekund używając tradycyjnej lampy do paznokci UV oraz 45 sekund w lampie LED. Tym sposobem paznokcie pokryte są idealnie gładką taflą lakieru, bez przykrych nierówności. Mamy też pewność, że codzienne detergenty z którymi stykamy się np. myjąc ręce nie zniszczą nam lakieru. A jak wiadomo, nic tak nie irytuje po wizycie u manicurzystki jak lakier, który nie wytrzymuje próby czasu i szybko się niszczy.

Żółte, czerwone, czarne lub niebieskie. Fioletowe paznokcie to nie jedyna inspiracja

W sklepie PROcosmetics każdy znajdzie dla siebie odpowiedni kolor. Fioletowe paznokcie to tylko część oferty PROcosmetics. Szczególnie polecany jest PROnail 556 „Liliowy Popiel”.  Popiel z linii lakierów hybrydowych PROnail to połączenie klasycznej szarości, która świetnie sprawdzi się w każdej stylizacji. I ten subtelny dodatek fioletu. PROnail 611 „Różany Ogród” wybierają nie tylko kobiety ostre, ale również romantyczki i marzycielki.