Czerwone paznokcie hybrydowe z użyciem PROnail 709 – czerwień dodaje siły!

Czerwone paznokcie hybrydowe

Czerwone paznokcie hybrydowe z użyciem PROnail 709 – czerwień dodaje siły!

Czerwone paznokcie hybrydowe w wydaniu Asi wyglądają pięknie i przywodzą na myśl życie, emocje i skrajne uczucia. Kolor czerwony od dawna jest uważany za kolor, który pobudza do działania.  Czerwień dodaje siły. Warto jednak pamiętać, że w nadmiarze może zmienić nasze postrzeganie w oczach innych. Kolor czerwony niekiedy kojarzony jest nawet z brutalnością, gdyż nie należy do stonowanych odcieni.

Czy to na pewno czerwone paznokcie hybrydowe?

 

Na pewno brutalna nie jest kompozycja wrocławianki Joanny Kruczek (Instagram: @joanna_kruczek).  Paznokcie pomalowane zostały hybrydą PROnail 709 „Czerwona sukienka” . Patrząc na fotografię mogłoby się wydawać, że mamy do czynienia z pomarańczową hybrydą, tymczasem jest to czerwień.

Jak skutecznie nałożyć lakier hybrydowy

Oto kilka rad jak cieszyć się ładnymi paznokciami. Na początku trzeba przygotować płytkę do aplikacji. Przyda się tu blok polerski 180 . Powierzchnię można jeszcze wygładzić i wyczyścić wacikiem bezpyłowym   . Dalej korzystamy z odtłuszczacza PROnail Styling Prep i primera PROnail + . Połysk uzyskamy dzięki PROnail Glass Shine 550 ml, czyli przy użyciu niezwykle skutecznego i bezpiecznego dla zdrowia cleanera nabłyszczającego . Condicio sine qua non, czyli warunkiem koniecznym każdej stylizacji jest baza, a najlepsza to PROnail Base. Nie zapominajmy również o TOP . A gdy po pewnym czasie kolor się nam znudzi, to doskonały do tego zadania będzie remover do hybryd PROnail 300ml.
Znana i ceniona stylistka paznokcie Joanna Kruczek (@joanna_kruczek) na prezentowanej fotografii skorzystała z lakieru hybrydowego PROnail 709 „Czerwona Sukienka” . Kolor ma pewną interesującą cechę, potrafi świecić lub gasnąć w zależności od światła.

Gdzie szukać innych świetnych kolorów hybryd?

Odwiedź e-stronę z produktami firmy PROcosmetics. Znajdziesz tam wiele inspiracji, dzięki, którym Twoje paznokcie nabiorą niesamowitego wyglądu. Polecamy inne hybrydy z naszej bogatej oferty. Lakier hybrydowy PROnail 510 „Budyń Waniliowy” wygląda dobrze nie tylko przy stole. Sprawdza się u kobiet z czarnymi włosami. A może lakier hybrydowy PROnail 670 „Jasny Róż z Drobinami” . Często wybierany jako uzupełnienie manicure typu french. Szczególnie ten odcień polecany jest kobietom, które szykują się do ślubu. Do barwa, które nie budzi negatywnych emocji, dlatego godnie będzie wyglądać w zestawieniu z suknią ślubną.