Neonowe paznokcie hybrydowe – PROnail 505 i 503

neonowe paznokcie hybrydowe

Neonowe paznokcie hybrydowe – PROnail 505 i 503

„Na górze róże na dole fiołki w my się kochamy….” nie jedna kobieta przypomni sobie tę przyśpiewkę po obejrzeniu kompozycji Małgosi Siwek ( @ladybird_beauty). Kolor różowy pobudza organizm, przyciąga sympatię innych ludzi, oraz sprzyja czerpaniu przyjemności z dobrej zabawy. Z drugiej strony jest to barwa dla osób, które potrzebują bliskości, ciepła, miłości i zainteresowania ze strony najbliższych. Sami musicie wybrać jaki róż wyraża Was. Neonowe paznokcie hybrydowe zawsze gwarantują, że stylizację będzie przepiękna.
Małgosia z palety różowych hybryd wybrała lakier hybrydowy neonowy PROnail 505 „Neonowy Róż” neonowa ognisty z delikatną domieszką pasteli. Dobry zarówno na lato jak i zimę. Oprócz niego uwagę Małgosi zwrócił lakier hybrydowy PROnail 503 „Rozkoszna Słodycz” . Rozweselający i dodający energii nawet w najbardziej pochmurne dni. Jakby tego było mało, mamy również kolejny odcień – lakier hybrydowy biały PROnail 555 „Królewna Śnieżka”  . Uwielbiany nie tylko przez królowe i księżniczki, marzące o księciu na białym rumaku. Dwie warstwy lakieru wystarczą na 4 tygodnie.

Neonowe paznokcie hybrydowe – Krok po kroku

Nieodłączonym elementem udanych paznokci jest odpowiednie przygotowanie płytki do aplikacji. W tym celu wygładzamy powierzchnię pilnikiem łódka 100/180 zebra . Następnie musimy skorzystać z odtłuszczacza PROnail Styling Prep (płyn pomaga dezynfekcji płytki paznokcia). Dla lepszej przyczepności – primer np. PROnail Primer+ . Połysk uzyskamy znakomitym i bezpiecznym dla zdrowia preparatem PROnail Glass Shine 550 ml – Cleanerem nabłyszczającym.
A gdy kolor się znudzi, wtedy łatwo go usuniemy PROnail ACETONE 550. Naprawdę skuteczny płyn do wywabiania lakieru. Jeszcze lepszym wyborem będzie remover do lakierów hybrydowych PROnail Remover – zawiera olejek rycynowy, który zadba o Twoją skórę i paznokcie.
Inne popularne lakiery to Lakier hybrydowy PROnail 702 „Turbozieleń” – tak soczystą barwę ma tylko świeża limonka. Gustownie komponuje się z zółtą spódnicą do połowy kolana. Lakier hybrydowy PROnail 535 „Słodziutka Śliweczka” to propozycja dla pań, które cenią klasykę w ubiorze.

Neonowe paznokcie hybrydowe ubarwisz fantazyjnymi pyłkami

Zachęcamy do zapoznania się z innymi produktami PROcosmetics, szczególnie interesujące wydają się być ozdoby do paznokci.Warto nadać paznokciom niesamowitego wyglądu, korzystając z różnych pyłków. Takich jak świecący efekt Fluo.  Bardzo łatwo nakłada się go na lakier hybrydowy. W dzień podkreśli barwę i głębię koloru, w nocy zaś rozświetli i stworzy na paznokciach delikatną, imprezową kreację ze świecącymi drobinkami. Zobacz Fluo Party 05 PROnail z fioletowo-niebieskimi drobinami.