Fioletowe paznokcie hybrydowe – Piękno wrzosu z PROnail 543

fioletowe paznokcie hybrydowe

Fioletowe paznokcie hybrydowe – Piękno wrzosu z PROnail 543

Osoby, które lubią fiolet są inteligentne, zrównoważone, odpowiedzialne i rozsądne. W przeszłości fiolet był rzadko spotykany ze względu na spore trudności z jego produkcją. Na szczęście dzisiaj bez przeszkód można się cieszyć barwą Soczysty fiolet, w połączeniu z akcentami czerni ma w sobie wiele erotycznego wydźwięku i kobiecej elegancji. Fioletowe paznokcie hybrydowe można używać zarówno w celu wyróżniania się z tłumu jak i podczas żałoby. Przy każdej okazji taka stylizacja nie będzie razić w oczy. Fiolet nierozerwalnie łączy się z elegancją i jeśli chcesz dodać swojemu ubiorowi szczyptę dostojności, to ten 7 ml lakier hybrydowy, jest odpowiedni. Stylistka Asia (@joanna.kruczek) sprytnie, ale z rozwagą postanowiła dodać manicure satynowy „PROnail Satin Powder nr 5”. Fioletowy pyłek rozciera się bardzo łatwo a jego drobna struktura dociera w każde miejsce na płytce paznokcia. Nie trzeba się obawiać, że pyłek zniknie z powierzchni paznokcia.

Co ważne podkreślenia, kolor wrzosu nie tylko pasuje do większości typów urody, ale również udanie komponuje się z wieloma ubraniowymi kompozycjami.

Kilka porad jak dobrze zrobić fioletowe paznokcie hybrydowe

Już po dwóch warstwach można uzyskać satysfakcjonującą rubinową barwę. Najpierw jednak niezbędny będzie odtłuszczacz do hybryd PROnail Styling Prep oraz bezkwasowy primer PROnail Primer+. Manicurzystka może również zalecić użycie pilniku prostego 100/180 zebra, w celu wygładzenia powierzchni paznokcia. Do usunięcia hybrydy najlepiej użyć Remover do hybryd PROnail 550 ml. Czy baza do hybryd jest potrzebna? Oczywiście to podstawa każdej stylizacji. PROnail Glass Shine TOP, dzięki swojej niezbyt gęstej konsystencji zapewnia łatwą aplikację na płytce paznokcia. Na rynku jest wiele topów do hybryd, ale ten produkowany przez PROcosmetics jest zdecydowanie w czołówce.

Fioletowe paznokcie hybrydowe, czy inny kolor?

W naszej ofercie są również inne ciekawe lakiery takie jak hybryda PROnail 532  „Pudrowy Różyk”  subtelny kolor, który podkreśli np. stylizację ślubną. Lakier hybrydowy PROnail 607 „Koralowy Róż”. Dla odmiany lakier  PROnail 538 zadowoli wielbicielki ciemniejszych bardziej stonowanych barw. To ciemny czerwony kolor. Nie jest tak prowokacyjny jak jasny czerwony, ale równie piękny.