Czerwono szare paznokcie hybrydowe – PROnail 507 & 508

Czerwono szare paznokcie hybrydowe - PROnail 507 & 508

Czerwono szare paznokcie hybrydowe – PROnail 507 & 508

Czerwono szare paznokcie hybrydowe – dziś zupełnie legalne 😉 Jeszcze 200 lat temu w regionie Egeru (dzisiejsze Węgry), jeżeli dziewczyna straciła dziewictwo, nie wolno jej było nosić żadnych czerwonych oznak w stroju. Na szczęście dzisiejsza obyczajowość nie jest tak restrykcyjna i czerwień jest jednym z najczęściej wybieranych dodatków. Czerwone paznokcie były i są jednym z hitów firmy sławnej francuskiej projektantki Coco Chanel. Natomiast czerwone paznokcie hybrydowe w zestawieniu z szarością to prosty przepis na gustowną stylizację.
Na taki pomysł wpadła Ewelina Augustyn (@eavynails) z Wrocławia. Trzeba otwarcie powiedzieć, że czerwono szare paznokcie hybrydowe to rzadko spotykana symbioza, kiedy czerwone paznokcie hybrydowe łączone są z szarymi. Stylistka skorzystała z dwóch hybryd. Na pierwszy ogień poszedł lakier PROnail 656 „Tytanowa Szarość” o intensywnej grafitowej barwie, następnie wrocławianka użyła PROnail 507 „Neonowa Czerwień” .

Kilka porad jak mieć czerwone paznokcie hybrydowe takie jak Ewelina

Oto kilka kroków jak można mieć takie paznokcie. Po oczyszczeniu płytki np. Blokiem polerskim w formie pilnika 180/240 , bierzemy odtłuszczacz PROnail Styling Prep i bezkwasowym PROnail Primer+ . Nie zaszkodzi skorzystać z PROnail Glass Shine 550 ml . Glass shine pozwala na uzyskanie połysku. Ten Cleaner nabłyszcza manicure hybrydowy oraz żele. Wspaniale wygląda podczas zachodzącego słońca. W żadnym wypadku nie można zapomnieć o bazie, czyli PROnail Base. Nie uda nam się zrobić wspaniałej stylizacji z udziałem lakierów hybrydowych bez tego preparatu. I w takim wypadku nie ma co liczyć na piękny kolor na paznokciach. Lakier hybrydowy TOP PROnail Glass Shine . Dlaczego jest tak ważny w stylizacji paznokci. To jeden z fundamentów, aby lakier hybrydowy trzymał się na płytce paznokcie jak najdłużej.

Czerwono szare paznokcie hybrydowe.  Spróbuj również żółtych

Więcej interesujących produktów znajdziesz na stronie sklepu internetowego PROcosmetics. Ciekawie, pięknie i gustownie będziesz wyglądać z żółtym kolorem. Warty polecenia jest PROnail 703 – Cytryna na Dopingu. Stylizacje w tym kolorze najpiękniej wyglądają latem, kiedy żółta barwa króluje w otoczeniu.  Żółty to ciepły odcień, nie bez przyczyny kojarzony jest ze słońcem, urokliwymi plażami na rajskich wyspach. W tej barwie jest również, wcale nie gorszy PROnail 552 – Słoneczny Promyczek . Zimą ociepli nawet najbardziej zmrożone serce.