Błękitne paznokcie hybrydowe – PROnail 546 – Chmurkowy błękit

Błękitne paznokcie hybrydowe - PROnail 546 - Chmurkowy błękit

Błękitne paznokcie hybrydowe – PROnail 546 – Chmurkowy błękit

„Oprócz błękitnego nieba nic mi dzisiaj nie potrzeba”. Słowa piosenki Marka Jackowskiego mogłyby ładnie współgrać z paznokciami pomalowanymi przy użyciu PROnail 546 „Chmurkowy błękit”. Błękitne paznokcie hybrydowe to odcień, który relaksuje wzrok po ciężkim dniu i wprawia w miły nastrój, gdyż budzi skojarzenie z rajskimi wakacjami.  Oczami wyobraźni można przenieść na tropikalną wyspę, gdzie ciepłe morze obmywa złocisty piasek. Błękitne niebo na horyzoncie i barwa wody tworzą jedność. Widok tak uspokajający, że szkoda, że to tylko marzenie.

Kilka kroków, aby mieć piękne paznokcie

Aby uzyskać satysfakcjonujący efekt wystarczą tylko dwie warstwy lakieru hybrydowego PROnail 546. Warto pamiętać o zastosowaniu produktów przygotowujących płytkę paznokcia do aplikacji. A mianowicie o odtłuszczaczu do paznokci PROnail Styling Prep oraz bezkwasowym primerze PROnail Primer+. Ważna jest baza, czyli PROnail Base . Przyda się również Cleaner do paznokci PROnail Glass Shine Cleaner, który doda im połysku, dzięki nabłyszczającym właściwościom. I nie można pominąć Top do hybrydy – PROnail Glass Shine

 

Wygodnie zmyjesz hybrydę stosując Remover do hybryd PROnail. Płyn został wzbogacony o olejek rycynowy, po której palce nie są szorstkie, natomiast sama powłoka paznokcia pozostaje twarda i zdrowa.

Piękną kompozycję z hybrydą PROnail 546 „Chmurkowy Błękit” stworzyła stylistka Oliwia Puzon, aktywna na Instagramie pod nickiem @Oliimani. Warto zwrócić uwagę na konfetti, które wzbogaciło efekt na jednym z paznokci. W podobnych odcieniach sklep PROcosmetics poleca lakier hybrydowy PROnail 560 „Jeansowy Niebieski”, z domieszką szarości, która czyni go unikalnym względem innych hybryd. Z kolei lakier hybrydowy PROnail 531 „Kocie Spojrzenie” to głęboki fiolet z domieszką ultrafioletowych drobinek. Jego unikalną cechą jest odbijanie światła, przez co paznokcie błyszczą w promieniach słońca.

Czas rozpocząć hybrydowa przygodę z PROnail. Błękitne paznokcie hybrydowe na początek

Błękitne paznokcie hybrydowe to dopiero początek stylizacji. Zachęcam do zapoznania się z innymi produktami PROcosmetics, dostępnymi na stronie. Ulgą dla paznokci będzie cytrynowa oliwka do skórek i paznokci z odżywką PROnail Vitamin Oil Conditioner. Zawiera ona olej z kiełków pszenicy, który działa wygłądzająco, ponad to ma przydatne witaminy A i E. Natomiast zawarta w odżywce lanolina wygładza, zmiękcza, odżywia i uelastycznia skórę regulując jej gospodarkę wodną.