Szare paznokcie hybrydowe PROnail 508

Szare paznokcie hybrydowe PROnail 508

Szare paznokcie hybrydowe PROnail 508

Gołąb towarzyszy ludziom od wieków. Sanktuarium Afrodyty w cypryjskim Pafos znane było z gołębi, które określano mianem „ptaków pafijskich”. Z kolei mieszkańcy Syrii umieszczali nad grobowcami domki dla gołębi, które miały oznaczać ulatującą duszę ludzką. Kolor gołębich piór jest specyficzny, szary, ale nie nudny. Hybryda PROnail 508 uchwyciła ten odcień. Szare paznokcie hybrydowe to propozycja na jesień albo jako element kolorowego looku.

Poznajcie stylizację Dominiki 

Zdjęcie, które Wam pokazuję podesłała Dominika Gawrysiuk. Fanka ładnych aranżacji na paznokciach, dostępna jest na Instagramie jako @d.gawrysiuk . Uzdolniona stylistka skorzystała w PROnail 508 „Gołębie Pióro”, bo miała chęć na szare paznokcie hybrydowe. To bardzo subtelny, delikatny i elegancki kolor. Bardzo dobrze łączy się z wyrazistymi kolorami, takimi jak choćby czerwień.
Już po dwóch warstwach można uzyskać satysfakcjonującą barwę. Najpierw jednak niezbędny będzie odtłuszczacz PROnail Styling Prep oraz bezkwasowy PROnail Primer+  . Manicurzystka powinna zalecić użycie pilnika prostego, w celu wyrównania powierzchni paznokcia. Przed nałożeniem lakieru musimy skorzystać z bazy – PROnail BASE. Po co to robimy? Baza jest niezbędna aby lakier trzymał się powierzchni paznokcia. Bardzo ważny jest TOP, czyli utwardzać. Stosowany bezpośrednio na płytkę paznokcia pozwala szybciej wysuszyć lakier. Dzięki temu lakier trzyma się dłużej. A więc tylko TOP PROnail Glass Shine 

Do usunięcia hybrydy najlepiej użyć PROnail 300 Remover do hybryd . Wiele stylistek paznokci wybiera podobny w działaniu aceton. Remover ma jednak tę przewagę, że zawiera olejek rycynowy.

Nie tylko szare paznokcie hybrydowe. Oto inne hybrydowe propozycje na jesień

Zachęcam także do zapoznania się z innymi hybrydami PROcosmetics. Szare paznokcie hybrydowe nie muszą być oznaką braku fantazji. Lakier PROnail 565 „Żywe Srebro” to propozycja dla tych, którzy kochają stylizację glamour. Inny interesujący odcień to PROnail 525, czyli lakier hybrydowy „Metaliczny Szlachetny” . Trwały oraz niezbędny do wykończenia manicuru hybrydowego lub stylizacji żelowej lub akrylowej.
Więcej produktów znajdą państwo na stronie sklepu internetowego PROcosmetics . Ciekawym rozwiązaniem będzie stylizacja z udziałem „Cukrowego pyłku”. Biało-różowo-niebieska posypka, to efekt PROnail Sugar Effect nr 8