Różowa hybryda PROnail 503 – Rozkoszna Słodycz

Różowa hybryda PROnail 503 - rozkoszna słodycz

Różowa hybryda PROnail 503 – Rozkoszna Słodycz

Różowa hybryda PROnail przywodzi na myśl „Różowe miasto” – Dżajpur w Radżastanie w Indiach od ponad 130 lat przyciąga turystów swoją unikalną barwą. W wszystko przez wizytę walijskiego księcia w 1883 r. Nakazano wtedy miejscowym pomalować budynki w tym odcieniu. Pomimo niekorzystnych warunków atmosferycznych kolor przetrwał do naszych czasów. Dziś jest jedną z większych atrakcji Radźastanu. Co roku tysiące turystów z całego świata przyjeżdża do Dżajpuru aby podziwiać różową fasadę Hawa Mahal (Pałac Wiatrów). Dawniej w pałacu mieszkały kobiety władcy. Okna były skonstruowane, według zasady „Widzieć, ale samemu nie będąc widzianym.”

Jakie hybrydy użyto w stylizacji – różowa hybryda PROnail 503 w akcji!

Różowa Hybryda PROnail 503  to powiew orientu, którym można cieszyć się przez 24 godziny na dobę. Zainspirował Karolinę Ryniec z Wrocławia (@mrsgoodnails) do ozdobienia nimi swoich paznokci. Stylistka użyła w niej wyżej opisanej hybrydy 503 „Rozkoszna Słodycz”. Koloru, który jest połączeniem intensywnego neonu z pastelową delikatnością. Paznokcie zostały przedłużone metodą akrylową.

Sposób na udane paznokcie

Zanim położysz lakier, upewnij się, że paznokieć jest odpowiednio przygotowany. Przyda się tutaj np. pilnik szeroki 180/240 zebra oraz odtłuszczacz PROnail Styling Prep 150 ml oraz PROnail Primer+ . Poleca się również skorzystanie z wacika bezpyłowego  , pomocny do dezynfekcji, do przemywania masy akrylowej lub żelowej. Gdy po paru tygodniach zachcemy zamienić kolor, wtedy niezbędny okaże się Remover do hybryd PROnail 300ml 
Niespotykany połysk uzyskasz jeśli zastosujesz PROnail Glass Shine 550 ml . Preparat służący do nabłyszczania i przemywania warstwy dyspersyjnej.

Zaszalej z hybrydami

W ofercie PROnail są jeszcze inne kuszące lakiery. Polecamy Lakier hybrydowy PROnail 517 „Morelowy Beż” . Nieodłączony atrybut pastelowych zwiewnych sukni. Często kupują go kobiety, które mają brązowe, lub niebieskie, a także te posiadające porcelanową cerę. Lakier hybrydowy PROnail 530 „Gwiaździsta Noc”  nie jest tylko propozycją na romantyczny wieczór. Sprawdzi się również w dzień, jako dodatek do alladynek.
Sklep PROcosmetics zachęca do skorzystania ze swojej oferty.  Oprócz lakierów miłośniczki paznokci znajdą również ozdoby oraz inne preparaty niezbędne dla każdej stylistki.