Paznokcie hybrydowe różowe – Biskupi Róż PROnail 544

Paznokcie hybrydowe różowe żelowe - Biskupi Róż PROnail, różowe paznokcie hybrydowe

Paznokcie hybrydowe różowe – Biskupi Róż PROnail 544

Paznokcie hybrydowe różowe pomalowane przy użyciu różu PROnail 544 przez Joannę Kruczek z Wrocławia. Biskupi Róż (tak nazywa się ten kolor) jest niezwykle intensywny – świetnie wygląda zarówno na krótkich, jak i długich paznokciach.

Aby uzyskać pełne krycie, wystarczą dwie warstwy hybrydy PROnail 544. Warto pamiętać o zastosowaniu produktów przygotowujących płytkę paznokcia do aplikacji – są to odtłuszczacz do paznokci PROnail Styling Prep oraz primer do paznokci bezkwasowy PROnail Primer+. Dzięki nim trwałość stylizacji maksymalnie się wydłuży – może dojść nawet do 5 tygodni na naturalnej płytce!

Łatwość usunięcia lakierów hybrydowych PROnail zapewni remover do hybryd PROnail REMOVER.

Przepiękny połysk uzyskasz jeśli zastosujesz top do hybrydy PROnail Glass Shine TOP oraz cleaner nabłyszczający PROnail Glass Shine Cleaner. Produkty te można kupić w korzystniejszym cenowo zestawie.

Marka PROnail oferuje lakiery hybrydowe w wielu odcieniach różu.

Lakiery hybrydowe PROnail, podobnie jak wszystkie niezbędne produkty do stylizacji paznokci znajdziesz w sklepie internetowym PROcosmetics – https://sklep.procosmetics.pl

Różowe paznokcie hybrydowe widoczne na fotografii zostały wymodelowane z użyciem żelu budującego PROnail Shaping Perfection.