Paznokcie neonowe różowe – Neonowa Lala

Paznokcie neonowe różowe hybrydowe - Neonowa Lala PROnail

Paznokcie neonowe różowe – Neonowa Lala

Paznokcie neonowe różowe – Neonowa Lala od PROnail sprawia, że są absolutnym hitem!

Paznokcie neonowe różowe wbrew panującej do niedawna opinii nie są zarezerwowane wyłącznie na gorące, letnie miesiące. Neonowa hybryda o wymownej nazwie „Neonowa Lala” wywołuje poruszenie i przykuwa wzrok o każdej porze roku. Neonowe hybrydy świetnie sprawdzają się jesienią i zimą. Neonowa Lala to lakier hybrydowy, którego nie da się nie zauważyć. Jest tak intensywny i jednocześnie słodki, że aż chce się go zjeść!

Neonowa Lala, podobnie jak inne lakiery hybrydowe marki PROnail, cechuje się wysokim poziomem trwałości (wytrzyma nawet 5 tygodni na naturalnej płytce) oraz łatwością i szybkością zdejmowania w removerze lub acetonie.

Paznokcie neonowe widoczne na fotce zostały odpowiednio przygotowane przed pomalowaniem – po nadaniu kształtu, płytka została zmatowiona przy użyciu bloku polerskiego . Następnie użyty został odtłuszczacz do paznokci. Kolejny produkt to bezkwasowy primer PROnail PRIMER+, który zwiększa przyczepność hybryd do naturalnej płytki paznokcia. Następna w kolejności była baza do hybrydy. Później użyto białej hybryda PROnail 555 (wystarczy jedna warstwa i intensywność neonu jest znacznie mocniejsza). Następnie dwie warstwy lakieru hybrydowego Neonowa Lala i na sam koniec top do hybrydy, który oczywiście po utwardzeniu w lampie trzeba przemyć cleanerem nabłyszczającym.