Paznokcie pastelowe hybrydowe niebieskie – Chmurkowy Błękit

Paznokcie pastelowe niebieskie - hybrydowe - PROnail 546Pastelowe paznokcie niebieskie - hybrydowe - PROnail 546

Paznokcie pastelowe hybrydowe niebieskie – Chmurkowy Błękit

Paznokcie pastelowe hybrydowe niebieskie to kobieca podróż do krainy marzeń.

Paznokcie pastelowe hybrydowe są uniwersalne. Barwy pastelowe są jasne, spokojne – nie krzykliwe. Delikatne odcienie nie rzucają się mocno w oczy, a odpowiednio dobrany kolor może być doskonałym dodatkiem do ubioru, butów czy torebki. Jednym z ładniejszych kolorów jeśli chodzi o pastelowe lakiery hybrydowe jest hybryda niebieska (błękit), który nosi nazwę „Chmurkowy Błękit”. Jest to kolor 546 z palety lakierów hybrydowych PROnail. Dostępny jest w dziale „hybrydy pastelowe” sklepu internetowego PROcosmetics.pl

Barwa Chmurkowego Błękitu jest marzycielska – przywodzi na myśl świat stworzony z cukrowej waty, w którym mieszkają słodkie, pluszowe misie 🙂 Kiedy spogląda się na ten kolor, na twarzy od razu pojawia się uśmiech, a w głowie ochota na słodką piankę.

Podobnie jak wszystkie lakiery hybrydowe PROnail, również Chmurkowy Błękit charakteryzuje się znakomitym poziomem trwałości (nawet powyżej 5 tygodni na naturalnej płytce!) Hybrydy PROnail znakomicie usuwa się w removerze lub acetonie – schodzą po kilku minutach.
Aby zapewnić klientce najwyższy możliwy poziom wykonywanego manicure hybrydowego, warto pamiętać o zastosowaniu odtłuszczacza do paznokci oraz bezkwasowego primera.
Można się również pokusić o wariację na temat tego koloru jaki i inncyh hybryd pastelowych PROnail i spróbować po wykonaniu kompletnego manicure hybrydowego zmatowić przy użyciu bloku polerskiego utwardzony top do hybrydy. Przed zmatowieniem należy pamiętać o przetarciu topu cleanerem nabłyszczającym.