Cieliste paznokcie hybrydowe – hybryda PROnail 517

Cieliste paznokcie hybrydowe - hybryda cielista PROnail 517

Cieliste paznokcie hybrydowe – hybryda PROnail 517

Cieliste paznokcie hybrydowe chyba nigdy nie wyjdą z mody. Są na tyle uniwersalne i subtelne, że pasują praktycznie do wszystkiego. Niezależnie od tego, czy masz na sobie skórzaną kurtkę czy czerwoną sukienkę – będą się doskonale komponować z dowolną stylizacją.

Lakiery hybrydowe PROnail występują w wielu odcieniach nude. W palecie znajdziesz odcienie bardziej neutralne oraz charakterystyczne. Dziś przedstawiamy Morelowy Beż czyli lakier hybrydowy PROnail 517.

Lakier hybrydowy PROnail 517 jest ciepły, nasycony i świetnie się nim maluje.
Dobrze kryje już przy dwóch warstwach.

Co jest potrzebne, aby uzyskać takie cieliste paznokcie hybrydowe?

W pierwszej kolejności trzeba nadać paznokciom upragniony kształt – do nadania kształtu potrzebne będą pilniki do paznokci. Następnie należy je zmatowić – tutaj z pomocą przyjdzie blok polerski.

Płytkę paznokcia trzeba odpowiednio odtłuścić – potrzebny będzie odtłuszczacz do paznokci PROnail Styling Prep oraz primer do paznokci PROnail Primer+. Dzięki nim trwałość hybryd maksymalnie się wydłuży.

Do usunięcia lakierów hybrydowych PROnail i zmiany koloru w przyszłości przyda się remover do hybryd PROnail REMOVER.

Lakier hybrydowy baza jest niezbędny jako podkład pod lakier hybrydowy kolorowy.

Przepiękny połysk uzyskasz jeśli zastosujesz lakier hybrydowy top PROnail Glass Shine TOP oraz cleaner nabłyszczający PROnail Glass Shine Cleaner.

Marka PROnail oferuje lakiery hybrydowe w wielu odcieniach.

Lakiery hybrydowe PROnail, podobnie jak wszystkie niezbędne produkty do stylizacji paznokci znajdziesz w sklepie internetowym PROcosmetics – https://sklep.procosmetics.pl

Jeśli chcesz przedłużyć paznokcie, doskonale sprawdzą się do tego żele do paznokci PROnail Shaping Perfection